א', 23/11/2014 - 12:14

לונדון, בירת אנגליה, נחשבת בעיני אוהדי כדורגל רבים גם לבירת הכדורגל האירופי. ברחבי לונדון פועלים מועדוני כדורגל רבים, כאשר החשובים שבהם הם מועדון הכדורגל ארנסל, צ'לסי, טוטנהאם ומועדונים נוספים השייכים לליגה האנגלית. בנוסף, קיימים בבירה האנגלית מספר רב של מתקני כדורגל גדולים ומרשימים, שהבולטים שבהם הם אצטדיון וומבלי הנחשב לאצטדיון הרשמי של נבחרת אנגליה ומשחקי גמר הגביע האנגלי, אצטדיון סטמפורד ברידג' –מגרשה הביתי של קבוצת צ'לסי ואצטדיון האמירויות המהווה את מגרשה הביתי של קבוצת ארסנל.

משחקי כדורגל בלונדון
כדורגל בלונדון מאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממגוון נרחב של משחקי כדורגל מובילים בפריימר ליג, משחקי גמר גביע ומשחקי ליגת האלופות המתקיימים מעת לעת כאשר שתי הקבוצות המובילות של הבירה הבריטית מארחות במגרשן קבוצות אחרות מאירופה. בנוסף לשתי הקבוצות הגדולות ביותר של הבירה האנגלית, בלונדון משחקות גם קבוצות טוטנהאם, פולהאם ווסטאהם יונייטד. כל אחת מהקבוצות הנ"ל מחזיקה באצטדיון ביתי משלה.

משחק כדורגל בעיר לונדון באנגליה

אצטדיוני משחקי כדורגל בלונדון

להלן סקירה קצרה על כל אחד מהאצטדיונים הממוקמים בבירה הבריטית בהם תוכלו ליהנות ממשחקי כדורגל בלונדון:

אצטדיון וומבלי (Wembley Stadium): האצטדיון השני בגודלו באירופה, ממוקם ברובע ברנט בבירה האנגלית, מכיל קרוב ל-90,000 מקומות ישיבה. האצטדיון החדש נבנה על השטח בו פעל האצטדיון הישן, והוא נחנך בשנית בשנת 2007.

אצטדיון וומבלי

אצטדיון ה- וויט הארט ליין (White Hart Lane): מגרשה הביתי של קבוצת טוטנהאם, האצטדיון מכיל כ-36,300 מקומות יבישה, והוא ממוקם בשכונת טוטנהאם ברובע הארינגיי.

אצטדיון ה- וויט הארט ליין

אצטדיון הסטמפורד ברידג' (Stamford Bridge): אצטדיון הבית של קבוצת צ'לסי. ממוקם ברובע פולאהם בעיר בסמוך לרובעים המלכותיים של לונדון. האצטדיון מכיל כ- 42,500 מקומות ישיבה.

אצטדיון הסטמפורד ברידג'

אצטדיון בוליין גראונד (Boleyn Ground): מגרשה הביתי של קבוצת ווסטאהם, המגרש ממוקם במזרח לונדון באזור האפטון פארק. האצטדיון מכיל 35,000 מקומות ישיבה.

אצטדיון בוליין גראונד
אצטדיון האמירויות (Emirates Stadium): מגרשה הביתי החדש של קבוצת ארסנל. האצטדיון ידוע גם בשם הייבורי על שם הרובע בו הוא ממוקם, והוא מכיל כ-38,419 מקומות ישיבה.

אצטדיון האמירויות

אם גם אתם רוצים ליהנות ממשחקי כדורגל אנגלי, ובמידה וגם אתם רוצים להכיר מקרוב את אחד (או יותר) מהאצטדיונים המופיעים לעיל, זה הזמן להכיר מקרוב את חבילות הכדורגל המשווקות על ידינו למשחקי כדורגל בלונדון.